Nigel Farage w agonii po tym jak polski lekarz odmówił mu leczenia

Nigel Farage

Wyjaśniamy nasz żart. To był Prima Aprilisowy news i wielu z Was właściwie rozpoznało zdjęcie z paczki papierosów. Więc żart nie był zbyt trudny do odgadnięcia. Zdjęcie nowego produktu Brexit Vodka „BREXITOVKA” nie było związane z artykułem – jest to produkt De Skuba Ltd i istnieje naprawdę. Oto dowód: https://www.brexitovka.com/

 

Poprzednia treść:

 

 

Nigel Farage trafił do szpitala po obchodach uruchomienia Artykułu 50 w sprawie Brexitu. Huczne obchody Brexitu w lokalu „Queen Philippa” w Queenborough (Kent) zakończyły się dla niego tragicznie.
Zbyt duża ilość wypitego alkoholu spowodowała, że w stanie poważnym został przewieziony do szpitala.
Kiedy przewieziono Farage’a do szpitala lekarz wykrzyknął: „Brexitowcy niemile widziani!” i odszedł pozostawiając pacjenta w agonii. Po 15 minutach pacjent przeżył zawał serca i doznał wylewu krwi do mózgu.
Doktor Mirek Skowron: „Nie odmówiłem mu leczenia. Kiedy spostrzegłem kogo do nas przywieziono chciałem uruchomić normalne procedury, pomimo tego, że Farage to rasista. Powiedziałem tak: ‚Brexitowcy niemile widziani’ ale to dlatego, że Farage obiecywał miliardy na służbę zdrowia po wyjściu z Unii, co było kłamstwem. Przyznaję, że nie uruchomiłem normalnych procedur przyjęcia pacjenta natychmiast ale to dlatego, że nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy i ludzi. Każdy pacjent musi odczekać trochę zanim się nim zajmiemy.
Nikt się chyba nie powinien spodziewać, że jak zobaczę Farage’a to zaoferuję mu pocałunek życia. U nas są bardziej profesjonalne metody, tylko trzeba czekać.”

 

Tagi: Nigel Farage, Brexit, Brexitovka

Facebook Comments