Islamski partyzant postrzelony w Paryżu

Terrorysta ISlamski postrzelony na placy przed katerdą Notre Dame

Znane są przyczyny ataku na policjanta w Paryżu. Terrorysta, który zaatakował policjanta młotkiem krzyczał: „To za Syrię”. Sprawca ataku postrzelony przez policję przebywa w szpitalu. Posiadał młotek, nóż i prymitywną broń.
Świadkowie oświadczyli, że miał twierdzić, że jest żołnierzem ISIS a dokładnie Kalifatu. ISIS jest pojęciem określającym tereny podbite przez Islamistów na Bliskim Wschodzie: Syrię, Irak, Libię. Kalifat jest pojęciem szerszym – jest to docelowo cały świat podbity przez Islam. Każdy kto walczy za Kalifat walczy nie o tereny w Syrii ale o dominację Islamu na całym świecie.

Dzień wcześniej Kalifat ISlamski nawoływał do ataków w Nicei i Paryżu.

Do ataku doszło o 16.30 6 czerwca 2017 i prokurator wszczął dochodzenie wkrótce po ataku.

Student, który pochodził z Algierii napadł policjanta, krzycząc, że to jest za Syrię. Był to niemłody student, w wieku ponad 40 lat.

To co wiąże bojowników ISlamskich na całym świecie to jest ISlam. Dlatego, tak jak w tym przypadku, będą oni krzyczeli, że robią to dla innego kraju, chociaż pochodzą z innego. Dla ISlamistów pochodzenie nie jest istotne. Wszyscy oni czyją się braćmi w wierze a wspólnym wrogiem są niewierni. To nie przypadek, że do ataku doszło przed katedrą katolicką Notre Dame, która jest przez ISlamistów znienawidzona tak samo jak homoseksualiści. Jeżeli Europa się nie ocknie i definitywnie nie odrzuci ISlamu, to w następnych latach dojdzie także do zamachów na świątynie Chrześcijańskie i pogromu Chrześcijan takiego samego jak na Bliskim Wschodzie. Europa jest głównym celem ISlamskiego podboju, bo żyją w niej Chrześcijanie. Chrześcijanie na Bliskim Wschodzie są już niedobitkami. Ich eliminacja w Blisko-Wschodnich krajach pomijana jest milczeniem przez media.

Czytaj podobne:
Islam zagraża Chrześcijanom – ostrzega książę Walii Karol

Tagi: atak na policjanta w Paryżu, Francja

 

 

Facebook Comments