Liverpool: Muzułmanie bili niewiernych a oszczędzali Muzułmanów

Amin Mohmed, Mohammed Pate,Faruq Patel

LIVERPOOL

Gang pijanych Muzułmanów w centrum Liverpoolu bił ludzi, za to, że nie wyznają Islamu i są biali.
Kazali recytować Islamskie wyznanie wiary aby sprawdzić, kto jest Muzułmaninem.

Liverpool. Świadek obawiał się, że napastnicy: Amin Mohamed, Mohammed Patel i Faruq Patel są terrorystami.
Trzech Muzułmanów podeszło do świadka pytając go, czy jest Muzułmaninem. Kiedy potwierdził kazali mu wyrecytować Muzułmańskie wyznanie wiary. Świadek o nazwisku Nosrati wyrecytował popularną arabską sentencję: „Allah jest jedynym Bogiem a Mahomet jest jego posłańcem”. Kiedy to zrobił pozwolili mu odejść, mówiąc „you can go”. Poszli na Renshaw Street a Nosrati podążył za nimi.
Po jakimś czasie zwrócili się do przechodnia Gary Bohanna: „Ja jestem Muzułmaninem, a Ty?”. „Ja jestem Chrześcijaninem” – odpowiedział drugi. Wtedy zaczęli go bić.

Nosrati, który podążał za nimi chciał aby przestali, ale mu powiedzieli, że to nie jest jego sprawa. Dosłownie „It’s none of your business”. Kiedy bili Gary’ego Bohanna krzyczeli: „dlaczego nie jesteś Muzułmaninem?” Zniszczyli jego okulary i pozostawili rozcięcie na twarzy.
Jedną z ofiar był lewicowy radny z Partii Pracy Lynch. Film z pobicia zrobił Faruq Patel, którego nie oskarżono o rasizm motywowany względami religijnymi. Faruq sfilmował chory atak Mohmeda. Faruq Patel nie używał rasistowskich słów tylko się śmiał, kiedy ofiara upadła. Faruq jest studentem John Moores University w Liverpoolu.
Zatakowali łącznie trzech mężczyzn, wśród nich poszkodowanym został radny dzielnicy St. Helens Paul Lynch. Pod ciosami zwalił się na ziemię. Jego parnerka próbowała go bronić. Jeden z napastników używał rasistowskiego języka, mówiąc o Muzułmanach i Chrześcijanach.
Nosrati obawiał się, że to są terroryści, bo użyli metody sprawdzania wiary, jaka jest stosowana do selekcjonowania ofiar przez islamistów. Nosrati, który wyrecytował sentencję wiary Muzułmańskiej, zadzwonił na policję informując o zdarzeniu, ale ponieważ Faruq Patel uciekał on podążył za nim i go złapał. Sam otrzymał uderzenie od nastolatka, który się wyrywał.
Bohanna i Lynch, którzy mieli sińce i krwawienie z oka zostali zabrani do szpitala.
19-letni Faruq Patel śmiejąc się filmował bicie radnego.
Do zdarzenia doszło w marcu 2016 roku o 3,30 na ranem. Wydział d/s walki z terroryzmem dokonał przeszukania domów trzech sprawców napadów w Bolton (rejon Manchester).
Mohmed stwierdził, że niczego nie pamięta bo był pijany.
Mohammed Patel początkowo nie przyznawał się do ataku i twierdził, że został sprowokowany przez rasistowskie komentarze, ale przyznał się do prześladowania ludzi, którzy powiedzieli, że nie są Muzułmanami i są biali. Faruq Patel przyznał się, że filmował ataki, bo to było dla niego zabawne.
Sędzia poinformował, że „Mohammed Patel potwierdził, że tej nocy szukali ofiar wśród nie białych i nie-Muzułmanów.”
Mohmed, kiedy dowiedział się, że został skazany na 48 tygodni aresztu płakał. Mohammed Patel i Faruq Patel, z uwagi na wiek, otrzymali wyroki w miejscach dla młodocianych. Pewnie nie wiedzą, ale miejsca dla odosobnienia młodocianych przestępców w Anglii, to są centra gdzie dystrubuuje się narkotyki i za pieniądze podatkowiczów zezwala na kształcenie się (nawet biorąc taksówkę na koszt państwa). Niektórzy wykorzystują tę sytuację, aby dokonać kolejnych napadów: kradzieży, zastraszania itp. co potwierdził polski kierownik sklepu.

Mohmed i M. Patel otrzymali 42 tygodnie aresztu. F Patel 18 tygodni.

Facebook Comments