Aż 70 milionów funtów do wygrania w Mega Kumulacji EuroMillions!

LottoEuroMillions

Już długo nie było tak dużej kumulacji w najpopularniejszej i największej loterii w Europie – EuroMillions.

Dziś wieczorem zostanie rozlosowane 5 głównych liczb, i 2 Euro Gwiazdy, a osoba która trafnie wytypuje całą ich kombinacje wygra astronomiczną kwotę wynoszącą aż 70 milionów funtów.

Po przeliczeniu na polską walutę, dałoby to ponad 325 milionów złotych – a z takim majątkiem szczęśliwy gracz stałby się jednym ze 100 najbogatszych ludzi w Polsce.

Do tej pory granie w Euromillion na terenie Wielkiej Brytanii było zarezerwowane tylko dla jej stałych rezydentów, jednak po wprowadzeniu gry na platformę World Lottery Club teraz już każdy, bez względu na miejsce zamieszkania czy narodowość może obstawić swoje zakłady online.

Strona posiada język polski, jak również polską obsługę, co znacznie ułatwia kontakt oraz proces gry. Dodatkowo, jedną z gier dostępnych na stronie jest też Polskie Lotto – które okazuje się niesamowicie popularne szczególnie wśród naszych rodaków mieszkających w Anglii.

Firma World Lottery Club przygotowała na dzisiejsze losowanie specjalną niespodziankę dla wszystkich czytelników Brytol.com

Każdy gracz który zakupi chociaż 1 zakład na dzisiejsze losowanie, otrzyma 2 zakłady zupełnie Gratis. Takiej promocji nie znajdziesz w żadnej kolekturze. Dasz sobie szansę na zostanie milionerem? KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ DWA DARMOWE ZAKŁADY EUROMILLIONS

Facebook Comments