Dramatyczne aresztowania w Londynie. Muzułmanka ranna.

Moment wyprowadzania islamskiej terrorystki z domu

Pierwsza Muzułmańska terrorystka została ranna w Północnym Londynie.
W piątek przed godz. 19.00 aresztowano 20-letnią kobietę na Harlesden Road, Willesden. Policja oddała 5 strzałów. Aresztowano 7 osób zamieszanych w planowanie bombowego ataku terrorystycznego, w tym 16-latka.

Muzułmanka w burce została postrzelona w brzuch i ramię. Kiedy lekarze próbowali jej pomóc opatrzyć rany krzyczała: „Nie dotykajcie mnie”.

W chwili obecnej kobieta jest w szpitalu a jej stan nie pozwala na aresztowanie. Zamieszana była w planowanie spisku terrorystycznego.

Mohammed Amoudi

Mohammed Amoudi

Niedaleko miejsca, w którym dokonano aresztowania policja po cywilnemu przeprowadziła aresztowanie mężczyzny w autobusie. Wyciągniętą z autobusu kobietę, która z nim jechała zwolniono po przeszukaniu. Zmuszono ją aby odsłoniła twarz celem identyfikacji i sprawdzono jej bagaż.
Aresztowanym w autobusie (film 2) jest nauczyciel Mohammed Amoudi, lat 20, członek kontrowersyjnej grupy praw człowieka „Cage”. Amoudi posiada eksremistyczne poglądy. M. in. brał udział w wykładach islamskiego kleryka Haitham al-Haddad, który nauczał: „Jeżeli liderzy Kuffar (niewiernych) są zadowoleni z Twojej religii to znaczy, że zboczyłeś z drogi”.

Amoudi wcześniej próbował dotrzeć do Syrii aby przyłączyć do ISIS, aktualnie planował zabić policjanta.

W tym samym czasie aresztowano również 43-letnią kobietę w Kent. Łącznie aresztowano 7 osób.

Aresztowania nie są związane z wczorajszą próbą ataku nożownika pod Parlamentem. (Terrorysta islamski został aresztowany).

https://youtu.be/DpcP61c0sUE

 

 

Facebook Comments