Wczasy z angielskiego biura podróży. Gdzie? Jak? Za ile?

Wczasy z angielskiego biura podróży. Gdzie? Jak? Za ile?

wczasy w AngliiPolacy pracujący i mieszkający w Anglii dzięki dobrym zarobkom coraz częściej mogą pozwolić sobie na zorganizowanie wyjazdu wakacyjnego.  Zdarza się, że w dalszym ciągu kierują się do polskich biur podróży, jednak coraz częściej rezerwacje biletów jak i wybór odpowiedniego miejsca załatwiają w angielskich biurach podróży.  Wakacje wykupione w angielskim biurze wbrew pozorom są dużo tańsze niż w biurach polskich.

Ze względu na ilość polaków mieszkających w Anglii i polskie biura turystyczne otwierają filie w tym kraju. Jednym z nich jest ATLAS TRAVEL, który nie tylko oferuje możliwość rezerwacji biletów samolotowych, autokarowych czy na promy, ale i świadczy usługi związane z tłumaczeniami jak i przekazami pieniężnymi.

Problem z niektórymi angielskimi biurami podróży polega na tym, że wiele z nich w swoich formularzach ma zastrzeżone, że z ich usług mogą korzystać jedynie rezydenci Anglii, jednak w praktyce bywa różnie. Firma „Thomas Cook” również stawia takie wymagania, jednak sprawę można załatwić telefonicznie wtedy pracownik biura zatwierdzi nasze dane.  Z reguły rezerwacji dokonuje się online bez konieczności osobistego stawiennictwa w biurze.

Ciekawą i szeroką ofertę posiada również biuro turystyczne: Thomson, który posiada kilka ciekawych pakietów i promocji. W jego ofercie klient ma do wyboru szeroki wachlarz usług przy atrakcyjnych cenach.

Można wybrać spośród kilku kategorii takich jak: wakacje rodzinne, grupowe, czy nawet podróż poślubna.

Można wybrać dowolne miejsce na świecie, jeżeli jednak nie jesteśmy rezydentami Anglii, a zdecydujmy się na wyjazd do na przykład Stanów Zjednoczonych musimy wcześniej postarać się o odpowiednią wizę.

Ceny w zależności od miejsca wakacji, rodzaju hotelu czy kurortu czy ilości osób kształtują się różnie. Przykładowo za wyjazd dwuosobowy na siedem dni do Costa Blanca zapłacimy łącznie około 500 funtów, co w porównaniu z ofertami naszych polskich biur jest opłacalne.

Tags: tanie wczasy z Anglii, angielskie biura podróży

Facebook Comments

Be the first to comment on "Wczasy z angielskiego biura podróży. Gdzie? Jak? Za ile?"

Leave a comment