20 tysięcy Muzułmanów spaliło okoliczne wioski jako zemsta za tekst na Facebooku

Wioska spalona przez Muzułmanów

20 tysięcy Muzułmanów spaliło hinduskie wioski w zemście za negatywne wpisy na Facebooku odnośnie proroka Mahometa.
Zemsta m.in. spotkała wioskę hinduską w Bangladeszu – Thakurbari. Jeden z mieszkańców tej wioski na Facebooku skomentował działania Mahometa, które historycznie są udowodnione (mówił zatem prawdę). Muzułmanie są tak wrażliwi na mówienie prawdy, że karzą każdego, kto ją wyjawi. Dlatego ukarano całą wioskę. 20 tysięcy Muzułmanów nie ma takiej wiedzy ani złej woli aby czynić zło, niszczyć wioski, niszczyć pomniki innych wyznań. To ich religijni liderzy nawołują do zabijania, grabienia i palenia w imię zemsty za rzekomo obrażoną godność człowieka, który nie żyje od kilkuset lat.
Hindusi z wioski Thakurbari w rejonie Rangpur Sadar (Dinajpur) zostali zaatakowani w piątek. Policja wystrzeliła trochę pocisków gumowych, ale to nie powstrzymało 20 tysięcznego tłumu idiotów od zemsty w imię proroka Mahometa. Mściciele pochodzili z 7 pobliskich wiosek, gdzie rozeszła się wieść o komentarzach na temat życia Mahometa. Idioci, którzy wiernie naśladują Mahometa i dopuszczają pedofilii spalili okoliczne wioski i tak są przekonani o swojej wyższości, że starli się z policją.
Namowy szejków.
Szach Schah Abd el-Aziz w 1803 roku ogłosił fatwę wzywającą do świętej wojny z Hindusami a ich kraj, Indie, zostały ogłoszone dar-ul-harb (ziemią wroga). Od tego czasu co bardziej fanatyczni Muzułmanie w Indiach dopuszczają się gwałtów, morderstw ludności hinduskiej czy wypalania całych wiosek hinduskich, które w jakikolwiek sposób przeciwstawią się idei Islamu. Tak stało się w tym przypadku z Hindusami w Bangladeszu i nie tylko osoba, która odważyła się zabierać głos na temat proroka Mahometa została ukarana, ale także wszystkie okoliczne wioski. Do czasu przybycia policji 30 domów zdążyło spłonąć. Wiele innych domów, sklepów i straganów należących do Hindusów zostało zdewastowanych i ograbionych. Muzułmanie dokonujący napadów pochodzili z 6 lub 7 wiosek, w tym z Paglapeer, Mominpur i Horialkuthi podała „Dhaka Tribune”. W odwecie za działania policji Muzułmanie zablokowali drogę Rangpur-Dinajpur kompletnie odcinając region od świata. Co najmniej jedna osoba zginęła.
W czasie anty-brytyjskiej nagonki w Indiach, która doprowadziła do wyzwolenia Indii spod panowania Brytyjskiego Muzułmanie spiskowali łącznie z Hindusami, ale nie walczyli o wolne Indie – raczej o Indie rządzone przez Muzułmanów. Wywalczyli utworzenie własnego Islamskiego kraju Pakistanu. Obecnie, wiele lat po wyzwoleniu Indii spod panowania Brytyjczyków, większość Muzułmanów Indyjskich oraz z młodych krajów Muzułmańskich (Pakistan, Bangladesz) chce przyjechać do Wielkiej Brytanii. Jedną z największych grup społecznych, które po II wojnie światowej imigrowały do Wielkiej Brytanii byli Muzułmanie z Pakistanu Zachodniego i Pakistanu Wschodniego (obecny Bangladesz). Muzułmanom życie w krajach Muzułmańskich nie odpowiada. (Potwierdzone statystycznie. Czytaj: Muzułmanie nie chcą żyć w muzułmańskich krajach)

Facebook Comments