Aż 81 milionów funtów do wygrania w Mega Kumulacji EuroMillions!

Kumulacja w Euromillions

Już długo nie było tak dużej kumulacji w najpopularniejszej i największej loterii w Europie – EuroMillions.
Dziś wieczorem bowiem, zostanie rozlosowane 5 głównych liczb, i 2 Euro Gwiazdy, a osoba która trafnie wytypuje całą ich kombinacje wygra astronomiczną kwotę wynoszącą aż 81 milionów funtów!
Po przeliczeniu na polską walutę, dałoby to ponad 330 milionów złotych – a z takim majątkiem szczęśliwy gracz stałby się jednym ze 100 najbogatszych ludzi w Polsce.
Do tej pory granie w Euromillion na terenie Wielkiej Brytanii było zarezerwowane tylko dla jej stałych rezydentów, jednak po wprowadzeniu gry na platformę World Lottery Club, teraz już każdy, bez względu na miejsce zamieszkania czy narodowość może obstawić swoje zakłady online.
Cała strona, jak również obsługa klienta dostępna jest w języku polskim, co znacznie ułatwia kontakt oraz proces gry. Tylko w tym roku, zanotowano już ponad 5 tysięcy wygranych wśród graczy polskiego pochodzenia zamieszkujących Wielką Brytanię.

W związku z dzisiejszym MEGA Losowaniem, firma World Lottery Club przygotowała specjalną niespodziankę dla wszystkich czytelników Brytol.com
Każdy nowy gracz, który zakupi chociaż 1 zakład, otrzyma 2 zakłady zupełnie Gratis!
Dasz sobie szansę na zostanie milionerem?
KLIKNIJ TUTAJ ABY ODEBRAĆ DWA DARMOWE ZAKŁADY EUROMILLIONS

18+ Obowiązuje Regulamin. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 02071000200 ( Pon – Pn 9:00 – 17:00 ) lub poprzez e-mail support@wlcmail.com

Facebook Comments