Wspólne powroty do Polski. Nowy model tańszej podróży

Wspólne powroty do Polski. Nowy model tańszej podróży

Ranault Van BrytolChcesz odwiedzić Polskę na Wielkanoc? Pomyśl już teraz. Okres wakacyjny czy też świąteczny to czas, kiedy Polacy mieszkający, na co dzień i pracujący w Anglii szturmem wracają do naszego kraju. Zdarza się niestety, że wielu osób po prostu nie stać na powrót do kraju ze względu na duże koszty biletów samolotowych czy promów.  W takiej sytuacji można zastanowić się nad grupowym powrotem do kraju, który da nam nie tylko możliwość zaoszczędzenia znacznej sumy pieniędzy, ale i szanse poznania wielu ciekawych osób i oraz ich doświadczeń związanych z pobytem i pracą na wyspach.

Gdzie szukać miejsc oferujących grupowe powroty?

Pierwszym miejscem gdzie należy zacząć swoje poszukiwania jest oczywiście Internet. To dzięki niemu mamy możliwość sprawdzenia na przykład forum osób mieszkających w Wielkiej Brytanii, które również mają podobny problem. Zdarza się tak, że osoby posiadające na przykład swoje samochody za opłatą oferują możliwość powrotu do kraju, tutaj cena zależeć będzie od ilości osób, które zdecydują się na pokrycie kosztów paliwa. Rozwiązanie to ma jednak jedną wadę, a mianowicie trzeba dostosować się do kierowcy, który wyznaczy termin wyjazdu.

Wiele firm przewozowych posiadających busy oferuje możliwość wykupienia biletów grupowych, w tej sytuacji cena biletów będzie niższa, ponieważ właściciele, aby zachęcić klientów wprowadzają duże zniżki i rabaty. Jest to idealny sposób zarabiania przewoźników, ponieważ zawsze mają pełny komplet w autokarach. Duża ilość Polaków na wyspach sprawia, że coraz częściej organizują oni przewozy grupowe na własną rękę, poprzez wynajęcie busa czy nawet autokaru, główną przyczyną są oczywiście sprawy finansowe.

Facebook Comments

Be the first to comment on "Wspólne powroty do Polski. Nowy model tańszej podróży"

Leave a comment