Ramsgate. Gwałciciele z Take Away’a skazani

Ramsgate, local gastronomiczny "555". Po lewej: Rafiullah Hamidy.

Gang, który zgwałcił 16-latkę, która spytała o drogę został skazany.

Trzech mężczyzn i jeden 17-latek zostali skazani za gwałt czternastolatki w mieszkaniu nad kebabownią. Wszyscy otrzymali wyroki po 14 lat więzienia a 17-latek otrzymał wyrok 7 lat.

Jeden ze sprawców Hamidy zbiegł do Włoch ale został złapany w Taranto (Apulia) na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania.

 

Śmiali się i gwałcili nieletnią dziewczynę, bo zagubiona spytała ich o drogę

Zapadł wyrok w sprawie gwałtu zbiorowego 16-letniej dziewczyny przez własciciela Take Away’a (KEBAB – 555 – PIZZA) który miał miejsce w Ramsgate.
Tamin Rahmani, Shershah Muslimyar, Rafiullah Hamidy and Hamid Mohamadi zostali uznani winnymi dwugodzinnego gwałtu połączonego z naśmiewaniem się z ofiary w mieszkaniu właściciela kebab-shopu.
Dziewczyna powracała do domu po imprezie z przyjaciółmi, kiedy mężczyzna zaproponował jej pomoc. Zabrał ją do mieszkania nad lokalem gastronomicznym, który prowadził i tam, wspólnie z innymi kolegami ją zgwałcił.
Wszyscy gwałciciele zostali uznani winnymi.
Prokurator Simon Taylor opowiedział w sądzie Canterbury, jak mężczyźni rzucili dziewczynę na nieubrany materac i zaczęli ją gwałcić. Mężczyźni przyciemnili światło aby nie mogła ich rozpoznać.
W czasie sprawy sądowej doszło do protestów liderów Britain First: Paula Goldinga i Jaydy Fransen oraz założyciela EDL-u znanego jako Tommy Robinson. Wszyscy zostali aresztowani.
Żaden z oskarżonych nie przyznał się do winy, a jeden z gwałcicieli, o czym informowała Jayda Fransen, udawał, że przyszedł do sądu w sprawie wykroczenia drogowego.
W sprawie oskarżeni byli Shershah Muslimyar z Canterbury, lat 20, właściciel restauracji z Ramsgate Tamin Rahani, lat 37, Rafiullah Hamidy, lat 24 bez ustalonego adresu oraz Hamid Mohamadi, lat 18 z Wye.
Dziewczyna zeznała: „Było ich 4 lub 5. Oni wszyscy mnie popychali na siebie i śmiali się. Potem popchnęli mnie na materac. Śmiali się kiedy podeszli do mnie. Myślę, że dwóch stało przy drzwiach. Szczerze mówiąc potem nie wiele pamiętam. Zmieniali się. Chciałam ich powstrzymać ale nie ragowali.”

Wcześniejsze informacje:

Pijana szesnastolatka została zgwałcona w mieszkaniu nad lokalem „555” z jedzeniem na wynos (Take Away) w Ramsgate (hrabstwo Kent).

Sprawcy nie przyznali się do gwałtu w Sądzie Koronnym Canterbury.
16-latka byla wielokrotnie zgwałcona przez wlaściciela lokalu i trzech innych
Ofiara została uprowadzona do mieszkania nad „555” w Ramsgate i popchnięta na materac przez śmiejących się mężczyzn – ustalił sąd.

Ramsgate. Dziewczyna wracała do domu po spędzeniu czasu w towarzystwie znajomych. Wstąpiła do take-away’a aby spytać o drogę i to był dla gangu powód aby ją napaść i zgwałcić.
Sprawcy gwałtu to: Tamin Rahani, lat 37, Shershah Muslimyar, lat 20, Rafiullah Hamidy, lat 24 oraz nastolatek, którego nazwiska nie wolno ujawniać z uwagi na wiek.
Prokurator Simon Taylor ujawnił, że nastolatka została zmuszona aby wejść do mieszkania Tamina Rahani, nad lokalem, gdzie była wieloktotnie zgwałcona.
Prokurator poiedział, że nastolatka miała w organiźmie alkohol przekraczający dwie normy dopuszczalne dla kierowców. Mężczyźni z lokalu gastronomicznego wykorzystali ją „dla swojej przyjemności” – powiedział sędzia.
Po wykorzystaniu dziewczyny przez wszystkich, jeden z męzczyzn wyprowadził ją na ulicę gdzie ją po prostu zostawił.
Płaczacą i załamaną dziewczynę spotkała kobieta wracająca z pracy i zabrała ją dla bezpieczenstwa do wlasnego domu.
Decyzja w sprawie wyroku jeszcze nie zapadła.

Facebook Comments